ALZ HAKKINDA

HAKKIMIZDA

Liderlik Yeniden Tanımlanıyor…

Değişen dünya düzeni ile birlikte yaşadığımız çağda içinde bulunduğumuz coğrafyada kendinizi geliştirmeniz ve sürekli yenilenmeniz zorunlu bir ihtiyaç ve gereksinim haline gelmiştir.  Türkiye’nin önümüzde ki yüzyıl içinde bulunduğumuz coğrafyada önemli bir söz sahibi olacağı belki de bölgenin lideri olacağı biliniyor ve hissediliyorken.

Gelecek 50 yıllık süreçte Avrupa’nın en büyük korkusunun genç nüfusu olmayışının ve bu gücün izlenecek politikalarda önemli bir etken olacağının bilinmektedir. Ülkemizin fütüristler tarafından 50 yıl sonrasında genç nüfus bakımından Avrupa’nın en önde gelen ülkelerinden biri olacağı da tahmin edilirken gençlerin içindeki liderlik potansiyelini fark etmelerini ve çağın gereksinimine uygun olarak liderlik tanımının yeniden yapılması gerekmektedir. Bu fikirle yola çıkarak Türkiye’nin alanında fark yaratmış liderlerini ve isimleri ile bir araya getirerek gençlerin ve geleceğin liderlerine ufuk açması nedeni ile iyi bir fırsat olacaktır.

Şimdinin liderleri ile geleceğin liderlerinin bir araya gelmesi ve lider model olarak örnek aldığı kişileri; Bir usta çırak ilişkisi çerçevesinde bir araya getirerek program ve sonrasında gençlerin geleceğe dönük daha ciddi ve kararlı olması hedeflenmektedir. Çağ açıp çağ kapatan nesiller yetiştiren tarihimizde çağının ihtiyaç ve gereksinimleri ile kendini yetiştiren yeni liderlerin Medeniyet beşiği Anadolu’nun kültürü ile harmanlanarak çağının liderleri olmasını heyecanla beklenmektedir.

Anadolu Liderler Zirvesi bu amaç ve hedefler ile kapılarını yeni liderler için 2018 de açıp liderlerin Anadolu buluşmasına ev sahipliği yaparak, geleceğin sahibi olan gençlerin içindeki liderlik potansiyelini ortaya çıkarmak için hepinizi Anadolu Liderler Zirvesine davet etmektedir.